nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Konarskiego 12, 44-274 Rybnik

Tel: 32 494 32 69

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://spectlumacz.pl/jezyki/bialoruski/ • przysięgły tłumacz języka białoruskiego - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-01-17

Obywatele Białorusi chętnie podejmują współpracę z Polakami i równie chętnie studiują w Polsce. Czasami są to osoby, szukające w naszym kraju lepszego bytu, czasami schronienia. Polacy natomiast chętnie podejmują współpracę z firmami białoruskimi. We wszystkich tych i wielu innych przypadkach osoby te potrzebują tłumaczy, aby załatwić mnóstwo ważnych spraw.

Dowolny rodzaj dokumentu przełoży tłumacz przysięgły języka białoruskiego z języka polskiego na białoruski, jak i w drugą stronę. Znaczenia nie ma także dziedzina dotycząca przekładu, gdyż biuro tłumaczeń ze strony spectlumacz.pl ma wśród swoich pracowników osoby z ukończonymi studiami kierunkowymi z prawa, medycyny, finansów, marketingu, informatyki i wielu innych. Wszystkie tłumaczenia są wykonane profesjonalnie i merytorycznie. Wychodząc naprzeciw osobom z małych miejscowości, biuro przyjmuje dokumenty pocztą elektroniczną, odsyłając przekłady pocztą priorytetową lub kurierem. 

https://spectlumacz.pl/jezyki/bialoruski/ • przysięgły tłumacz języka białoruskiego


Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz wykonało dla mnie już wiele tłumaczeń, począwszy od tłumaczeń zwykłych, aż po specjalistyczne i techniczne. W każdym wypadku tłumaczenia były terminowe i na najwyższym poziomie.
By:Kandelabr
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

Podobne firmy w pobliżu:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec


Sosnowiec, Modrzejowska 20

Przejdź

Crazy Cat Studio


Wilkowice, Kwiatowa 11

Przejdź

BZUT


Radzionków, Gwarków 19A

Przejdź