nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

laserymedyczne.eu


Nad Kanałem 3, 41-800 Zabrze

Tel: 531-200-732

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Oxygeneo - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-02-20

Właściciele gabinetów medycyny estetycznej muszą liczyć się z dużymi wydatkami jeśli chcą wyposażyć swoje placówki w wysokiej klasy sprzęt do przeprowadzania nowoczesnych zabiegów. Kiedy jednak nie można sobie na to pozwolić bądź wolałoby się tego uniknąć, jak najbardziej są ku temu okazje. Najlepszą będzie skorzystanie z oferty firmy LM-INVEST, która:

  • ma w swej ofercie wiele wielofunkcyjnych sprzętów, których wybór jest doskonałą inwestycją, a przy tym pozwala zaoszczędzić miejsce w gabinecie, co w wielu przypadkach jest bardzo ważne,
  • ma przystępne ceny swych urządzeń, a przy tym proponuje ich zakup także na raty bądź wynajęcie - na korzystnych warunkach.

Jednym z przykładów wysoko zaawansowanego, pozwalającego na wykonywanie wielu różnych zabiegów i osiąganie rozmaitych efektów sprzętu jest OxyGeneo. Urządzenie to, służące przede wszystkim do oczyszczania i złuszczania cery, pozwala też na jej widoczne odmłodzenie poprzez zwiększenie elastyczności skóry. W przypadku zastosowania na ciało zaś gwarantuje usunięcie mniej widocznych rozstępów.

Oxygeneo


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec


Sosnowiec, Modrzejowska 20

Przejdź

Crazy Cat Studio


Wilkowice, Kwiatowa 11

Przejdź

BZUT


Radzionków, Gwarków 19A

Przejdź