nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

Adwokat Paweł Polański


Boh. Westerplatte 9, 65-034 Zielona Góra

Tel: 684511922

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Porady prawne Zielona Góra • Adwokat Paweł Polański - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-25

Wiele życiowych sytuacji zmusza nas do korzystania z pomocy prawników specjalizujących się w różnych gałęziach prawa. Poszukując fachowej pomocy z tego zakresu powinniśmy udać się do profesjonalistów, oferujących swoją wiedzę oraz zaangażowanie w sprawy klienta. Tacy prawnicy są w stanie nie tylko przeanalizować zaistniałą sytuację, ale również pomóc klientowi w znalezieniu najlepszego dla niego rozwiązania.

Porady prawne w Zielonej Górze udzielane przez adwokata Pawła Polańskiego obejmują wiele dziedzin prawnych oraz skierowane są do klientów indywidualnych i firmowych na terenie województwa lubuskiego. Świadczona przez tego adwokata pomoc obejmuje nie tylko udzielania rad i konsultacji, ale także sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie różnego rodzaju dokumentów, reprezentowanie interesów klienta na sali sądowej oraz negocjowanie dla niego korzystnych i sprawiedliwych warunków rozwiązania danej sprawy.

Porady prawne Zielona Góra • Adwokat Paweł Polański


Do adwokata Polańskiego w Zielonej Górze udałem się po pomoc prawną ponieważ mój syn wszedł w konflikt z prawem biorąc udział w bójce. Na szczęście Pan Paweł wyjaśnił nam, że nie musimy się obawiać i poprowadził nas przez wszystkie etapy postępowania w sądzie.
By:Tomasz Szczepański
Data:2018-03-13 15:47:42
Ocena: 5

Podobne firmy w pobliżu:

Tartak Rybojady Lidia Kapała


Rybojady, Rybojady 15

Przejdź

Kamieniarstwo Katarzyna Ganicz


Gorzów Wielkopolski, Sokola 2

Przejdź

Demar Tomiak


Zielona Góra, Budowlana 6

Przejdź