nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

Orto Partner


Polna 15, 62-095 Murowana Goślina

Tel: 61 223 54 48

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Orto Partner - Proteza palca - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-12-13

Mimo restrykcyjnych norm BHP wypadki w miejscu pracy, które skutkują odcięciem palca czy całej dłoni wcale nie należą do rzadkości. Coraz częściej utraconą część dłoni można przyszyć z powrotem. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Wówczas pacjentowi jest proponowana proteza palca lub dłoni w zależności od tego, jak duży był zakres amputacji.

Protezy kosmetyczne wyglądają bardzo podobnie jak naturalna skóra. Protezy wykonane zaś z włókna węglowego są czarne. Coraz częściej jednak proponowana są na nie specjalne nakładki. Upodabniają one elektroniczną rękę do tej „prawdziwej” dłoni. Rodzaj nakładki można dopasować do każdego rodzaju protezy. Nakładkę kosmetyczną można w każdej chwili ściągnąć. O szczegółach można porozmawiać z konsultantem pracowni OrtoPartner. Można wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy lub zadzwonić. Warto też poprosić o wizytę konsultanta w domu pacjenta.

Orto Partner - Proteza palca


Od tej w/w firmy udało mi się zakupić bardzo porządną protezę kosmetyczną w postaci protezy palca, którego straciłam w niebezpiecznym wypadku samochodowym.
By:Helena Duda
Data:2020-07-27 10:45:21
Ocena: 5

Podobne firmy w pobliżu:

AR-FIZ


Poznań, Przybyszewskiego 44A

Przejdź

Ebordi s.c.


Gądki, Poznańska 3

Przejdź