nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

Solispharm Sp. z o. o.


Namysłowska 21, 03-456 Warszawa

Tel: 22 618 52 14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Solispharm Sp. z o. o. - Apteka na Targówku - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-07

Lista leków OTC, jak też tych, które są wydawane z przepisu lekarza jest bardzo długa i stale się powiększa. Pacjenci nie muszą się w tym wszystkim orientować, ale personel medyczny oraz farmaceutyczny już tak. Apteka Namysłowska jest często odwiedzana przez chorych, dla których muszą być przygotowane określone leki recepturowe. Takie, jakie trzeba przyrządzić na miejscu w aptece, a zajmuje się tym z reguły magister farmacji ze stosownymi uprawnieniami.

Warszawskie realia są takie, że pacjenci mogą udawać się do różnych aptek, jednak w praktyce zazwyczaj korzystają z tych, które znajdują się w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Apteka na Targówku przyciąga więc chorych z tych okolic i z analogiczną sytuacją mamy do czynienia w każdej warszawskiej dzielnicy. To zupełnie normalne również w innych miastach w Polsce.

Solispharm Sp. z o. o. - Apteka na Targówku


Faktycznie ta apteka na Targówku, służy niemalże wszystkim chorym w jej okolicy. Sam mieszkam w tej dzielnicy i wybieram tą aptekę, która znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania. :)
By:sisitedan
Data:2018-03-15 14:51:50
Ocena: 4

Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Invenco Sp. z.o.o.


Warszawa, Al. Żwirki i Wigury 93

Przejdź

Macromedica Centrum Medyczne


Warszawa, Jurija Gagarina 26

Przejdź