nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

Solcraft Sp. z o. o.


Bogdanka 7F, 95-060 Brzeziny

Tel: +48 22 723 83 27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wytwórnia płyt warstwowych - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-11-18

Realizujesz różnego typu inwestycje budowlane i szukasz zakładu, który specjalizuje się w produkcji materiałów konstrukcyjnych, które można wykorzystywać w systemie budownictwa energooszczędnego? Taka wytwórnia płyt warstwowych najnowszej generacji, zlokalizowana jest niedaleko Łodzi, gdzie od 2011 roku ma swój zakład produkcyjny firma Solcraft, ambasador budownictwa energooszczędnego i lepszego wykorzystywania odnawialnych źródeł energii.

Polecana przez firmę płyta warstwowa, to najwyższej jakości produkt ekologiczny, łączący w sobie zalety materiału izolacyjnego na ściany czy dach z wymiennikiem ciepła, przez co możliwe jest pozyskiwanie odnawialnych źródeł energii, np. do podgrzewania wody.

Jeśli chcesz zamówić płyty warstwowe na budowę albo interesuje Cię wycena projektu domu pasywnego, rekomendowana firma prosi o bezpośredni kontakt. Na solcraft.pl znajdziesz wszystkie dane teleadresowe.

Wytwórnia płyt warstwowych


Płyty warstwowe od Solcraft, to wysokiej jakości i efektywny produkt, dzięki któremu nasz budynek zyskuje odpowiednią izolację termiczną.
By:aluntuasp
Data:2018-06-11 12:20:11
Ocena: 3

Podobne firmy w pobliżu:

Xfelgi.pl


Poniatów, Piotrkowska 4C

Przejdź

wyprawkowy


Brzeziny, Słoneczna 37

Przejdź

Travicom.PL


Dobroń, Sienkiewicza 46

Przejdź