nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

AB-rent


Sycowska 13, 51-319 Wrocław

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

AB-rent - Długoterminowy wynajem samochodu - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-11-01

Prowadzenie działalności gospodarczej w przeważającej części przypadków wymaga posiadania przynajmniej jednego firmowego pojazdu. Jednocześnie jednak nie każdą firmę, zwłaszcza na początku działania, stać na zakup samochodu i wszystkie wydatki związane z jego posiadaniem. Rozwiązaniem tego problemu może być długoterminowy wynajem samochodu oferowany przez znaną wypożyczalnię samochodów z Wrocławia na stronie ab-rent.pl.

Działając na terenie całego kraju, firma ta ma całe rzesze zadowolonych z jej usług klientów, a ważną grupą ich odbiorców są właśnie przedsiębiorcy. Doceniają oni fakt, że mają do dyspozycji znakomite samochody, dokładnie takie, jakie są im potrzebne do wykonywania obowiązków, a jednocześnie nie muszą ponosić wysokich kosztów ich utrzymania, związanych z konserwacją, naprawami czy wykupieniem niezbędnych pakietów ubezpieczeń.

AB-rent - Długoterminowy wynajem samochodu


Ja jestem właścicielem małej firmy z Wrocławia, ale moi pracownicy jeżdżą do klientów po całym województwie, więc zdecydowałem się na długoterminowy wynajem 5 samochodów. I nie zawiodłem się!
By:Dominik Szymczak
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5

Podobne firmy w pobliżu:

produktyreklamowe.com.pl


Brzezia Łąka, Główna 38

Przejdź

yv design


Wrocław, Jackowskiego 57D

Przejdź