nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, 87-700 Aleksandrów Kujawski

Tel: 660 185 232

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Auto kasacja - Gniewkowo - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-01-15

Samochód można sprzedać szybko i bez zbędnych formalności. Wystarczy jedynie znaleźć odpowiedni skup aut, który zaproponuje satysfakcjonującą cenę. Niektóre pojazdy nie nadają się do tego, by trafić na rynek wtórny. W ich przypadku sprawdzi się już tylko złomowanie. Jeżeli posiadasz stary samochód, skorodowany, zniszczony, powypadkowy, spalony, czyli, krótko mówiąc niechciany, auto kasacja działająca w Gniewkowie może pomóc Ci pozbyć się niepotrzebnego pojazdu. Firma ta bierze na siebie odbiór samochodu. Cenę ustala na podstawie aktualnej wartości złomu. Bierze też pod uwagę możliwość pozyskania części zamiennych.

Osoby, które chciałyby zapoznać się ze wstępną wyceną, mogą nawiązać kontakt telefoniczny z firmą Autokasacja u Jacka. Zapewnia ona minimum formalności i transakcję na najwyższym poziomie.

Auto kasacja - Gniewkowo


W tej firmie możemy sprzedać nasz stary samochód - szybko i za odpowiednią cenę. Jeśli trzeba to odbiorą pojazd od klienta. Mają tam wysokie standardy obsługi klienta, co jest kolejnym atutem.
By:peateri
Data:2019-03-14 10:32:18
Ocena: 4

Podobne firmy w pobliżu:

PROD-MASZ Sklep Zaginarki


Kęsowo, Kolejowa 8

Przejdź

Trust Bydgoszcz


Bydgoszcz, Rumińskiego 6

Przejdź