nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Starowiejska 58, 81-356 Gdynia

Tel: 609 609 717

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Prawnik w gdyni • http://tomasz-janik.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-25

Każdemu z nas może przydarzyć się sytuacja, która będzie wymagała zgłoszenia się po pomoc do adwokata. Wystarczy chwila nieuwagi skutkująca wypadkiem, w którym staniemy się osobą poszkodowaną. W takich przypadkach warto skorzystać z pomocy kancelarii prawnej. Podejmie ona odpowiednie kroki, które będą miały na celu uzyskanie rekompensaty.

Tomasz Janik to prawnik z Gdyni, który prowadzi własną kancelarię adwokacką. Jego działalność polega nie tylko na udzielaniu ustnych bądź pisemnych porad prawnych, ale także na rozwiązywaniu spraw z zakresu prawa pracy, cywilnego, administracyjnego oraz handlowego i gospodarczego. Kancelaria Tomasza Janika obsługuje zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne.

Jeżeli liczysz na pomoc ze strony gdyńskiej kancelarii, udaj się bezpośrednio do niej - na ulicę Starowiejską lub nawiąż z nią telefoniczny kontakt.

Prawnik w gdyni • http://tomasz-janik.pl/


O pomoc prawną wcale nie jest tak łatwo. Jeśli mieszkasz w Gdynii i okolicach, to Kancelaria Adwokacka Tomasza Janika jest do twoich usług. Kiedy potrzebujesz porady prawnej m.in. z zakresu prawa pracy czy majątkowego, tak jak ja potrzebowałam, to ten mecenas ci jej udzieli.
By:Tieckila
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5

Podobne firmy w pobliżu:

"MEDAMI" Teresa Derebecka


Gdynia, Starowiejska 45

Przejdź

FIN-EL Consulting s.c.


Gdańsk, Bora Komorowskiego 19

Przejdź

Apteka GEMINI


Gdańsk, Trzy Lipy 3

Przejdź