nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

Serwismasztow.pl


Bukowa 9, 44-348 Podbucze

Tel: 518 217 919

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Maszty reklamowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-11-25

Od wielu lat przedstawiane przedsiębiorstwo służy różnym podmiotom (gospodarczym, instytucjonalnym,  indywidualnym) fachowym doradztwem oraz wykonaniem rozmaitych konstrukcji przeznaczonych do montażu flag i banerów.

W ofercie handlowej firmy PROMAJST szczególnie dużą popularnością cieszą się maszty reklamowe o wysokości 8 m. W katalogu są również modele o innych wymiarach. Dla dużych budynków odpowiednie będą konstrukcje na indywidualne zamówienie, mierzące nawet 14 m.

Firma może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą asortymentową. Dzięki temu, że przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, produkowane przez nią maszty są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Są to wyroby odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz szkodliwe warunki i czynniki zewnętrzne.

Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej, na której można znaleźć informacje o dotychczasowych realizacjach oraz danych kontaktów do regionalnych przedstawicieli handlowych.

Maszty reklamowe


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec


Sosnowiec, Modrzejowska 20

Przejdź

Crazy Cat Studio


Wilkowice, Kwiatowa 11

Przejdź

BZUT


Radzionków, Gwarków 19A

Przejdź