nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

Express Bus Bartłomiej Szulc


Waryńskiego 23, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Tel: 504140362

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Oświęcim czechowice dziedzice bus | https://www.expressbus24.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-03-19

Osoby, które są zainteresowane przewozem pasażerów w komfortowych warunkach, mogą zapoznać się z ofertą firmy Express Bus. Zatrudnia ona doświadczonych kierowców. Wyróżnia ich wysoka kultura osobista, a także życzliwość. Punktualnie dojeżdżają pod wskazane adresy. Dokładają starań, aby podróż minęła pasażerom w poczuciu bezpieczeństwa.

Transport mogą zamówić klienci m.in. z Oświęcimia oraz Czechowic-Dziedzic. Każdy podstawiony bus zapewnia wysoki komfort podróżowania. To dzięki odpowiedniemu wyposażeniu. W pojazdach nie brakuje wygodnych foteli, klimatyzacji, przyciemnianych szyb i przestrzeni do przechowywania bagaży. Pasażerowie mają swobodny dostęp do Wi-Fi.

Bus można wynająć w celu przetransportowania grupy osób na wycieczkę, spotkanie integracyjne, wesele, konferencję, targi, szkolenie i nie tylko. Z oferty firmy mogą skorzystać organizatorzy pielgrzymek. Aby poprosić o wycenę i omówić szczegóły zlecenia, należy się z nią skontaktować. Potrzebne dane znajdują się na stronie internetowej.

Oświęcim czechowice dziedzice bus | https://www.expressbus24.pl


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec


Sosnowiec, Modrzejowska 20

Przejdź

BZUT


Radzionków, Gwarków 19A

Przejdź