nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

R-legal Kancelaria Adwokacka Katarzyna Rodacka


Mogilska 13b, 31-542 Kraków

Tel: 516 160 748

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

R-legal Kancelaria Adwokacka Katarzyna Rodacka | Prawnik fintech - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-01-25

W kancelarii zatrudnieni są adwokaci mający wiedzę na temat prawa nowoczesnych technologii. Jest to dyscyplina, która w Polsce dopiero zaczyna być poznawana, aczkolwiek już teraz sporo przedsiębiorców korzysta z porad prawnych z takiego zakresu, ponieważ, prosperując w IT wiele kwestii chcą mieć wyjaśnionych na bieżąco i wiedzą, iż jedynie w ten sposób jest to możliwe. 

Przydzielony do sprawy prawnik orientujący się w Fintech przede wszystkim skupia się na kwestiach ekonomicznych, ponieważ dba on o to, aby wszystkie działania, jakich podejmuje się przedsiębiorca, były zgodne z zapisami prawa i żeby z powodu niedopatrzeń nikt nie poniósł negatywnych konsekwencji. Ze wsparcia prawnego w tej dziedzinie można skorzystać na zasadzie jednorazowej porady, jak i pod postacią długofalowej współpracy. 

Prawo nowoczesnych technologii jest dziedziną rozwijającą się. Właściciele firm zajmujących się nowatorskimi rozwiązaniami mogą korzystać z zaplecza know how, utwierdzającego ich w tym, czy postępują poprawnie.

R-legal Kancelaria Adwokacka Katarzyna Rodacka | Prawnik fintech


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"


Wielogłowy, Wielopole 86

Przejdź

Stachurski Przeprowadzki


Kraków, Łużycka 57

Przejdź

Stalgar


Kraków, Siewna 21C

Przejdź