nieuzytkisztuki.pl - rozpoznawalność bez wydawania złotówki

Tent4Rent


Potocka 13, 01-639 Warszawa

Tel: 224074242

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tent4Rent - Wynajem namiotu imprezowego - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-05-07

Zorganizowanie dużej imprezy dla rodziny na ogrodzie może być ciekawym pomysłem żeby uczcić jakieś wydarzenie. Nie wszystko przecież musi odbywać się w czterech ścianach, a kontakt ze świeżym powietrzem na pewno zapewni ciekawy klimat. Oprócz odpowiedniego miejsca trzeba mieć też wyposażenie takie jak namiot, krzesła czy stoły żeby wszystko przebiegło w komfortowych warunkach. Jeżeli spodziewamy się dużej ilości gości może się okazać, że nie mamy wszystkiego co potrzebne. Warto wtedy skorzystać z pomocy wykwalifikowanej firmy.

Dobrym pomysłem będzie wynajem namiotu imprezowego wraz z całym wyposażeniem, który znajdziemy na stronie tent4rent.pl. Takie rozwiązanie to nie tylko efektowna oprawa idealna na każdą okazję, to także cała usługa ustawienia oraz złożenia po zakończeniu wraz z przygotowaniem oświetlenia i ogrzewania. To idealny wybór nawet dla najbardziej wymagających.

Tent4Rent - Wynajem namiotu imprezowego


Ostatnio robiłem swoją 40-tkę i mój mąż postanowił zrobić imprezę w plenerze i specjalnie na ta okazję wynajął wielki namiot imprezowy. Impreza była bardzo udana.
By:Nikodem Krupa
Data:2018-08-29 14:55:16
Ocena: 5

Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Invenco Sp. z.o.o.


Warszawa, Al. Żwirki i Wigury 93

Przejdź

Solispharm Sp. z o. o.


Warszawa, Namysłowska 21

Przejdź